bip.gov.pl
A A A K
SmodBIP


Elektroniczna Skrzynka Podawcza ePUAP

Zgodnie z Rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów z 14 września 2011 roku, w sprawie sporządzania pism w formie dokumentów elektronicznych, doręczenia dokumentów elektronicznych, oraz udostępnienia formularzy, wzorów i kopii dokumentów elektronicznych (Dz. U. Nr 206 poz. 1216) informujemy, że Elektroniczna Skrzynka Podawcza (ESP), pozwalająca na składanie dokumentów elektronicznych w Filharmonii Kaliskiej w Kaliszu, jest opublikowana w systemie ePUAP.

Nazwa strony: epuap.gov.pl
Adres skrytki: /FilharmoniaKaliska/SkrytkaESP

W celu złożenia wniosku konieczne jest posiadanie konta użytkownika na platformie ePUAP dostarczanej przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji. Założenie i prowadzenie ww. konta jest bezpłatne.
Wymagania dla dokumentów elektronicznych dostarczanych do Filharmonii Kaliskiej:
Muszą być podpisane ważnym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym. W przypadku osoby fizycznej (użytkownika) profilem zaufanym ePUAP.
Akceptowane formaty załączników to : DOC, DOCX, RTF, XLS, XLSX, TXT, GIF, TIF, BMP, JPG, PDF, ZIP.
Wielkość wszystkich załączników dołączonych do jednego formularza (dokumentu elektronicznego) nie może przekroczyć 3,5 MB.
Maksymalny rozmiar dokumentu elektronicznego nie może przekroczyć 6 MB.
Dokumenty zawierające oprogramowanie złośliwe będą automatycznie odrzucane i nie zostaną rozpatrzone.Opublikował: Jolanta Przepiórka
Publikacja dnia: 01.04.2015
Wytworzył: Adam Klocek
Dokument z dnia: 01.04.2015
Dokument oglądany razy: 3 362